Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Linowo 36, 86-341 Świecie nad Osą, tel./fax. (56) 466 96 11, tel. 793219729

Zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VIII

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VIII z udziałem gości i całej społeczności szkolnej. Na początku spotkania pani dyrektor Katarzyna Chojnacka minutą ciszy uczciła śp. pana Leszka Sułka – wieloletniego przyjaciela naszej szkoły. Następnie pani dyrektor w przemówieniu podsumowała miniony rok szkolny, który był wyjątkowy z uwagi na fakt, że nauka odbywała się przez większość czasu w formie zdalnej. W dalszej kolejności zostały wręczone świadectwa wszystkim uczniom, dyplomy oraz nagrody dla laureatów szkolnych konkursów. Rodzicom uczniów, którzy otrzymali w tym roku świadectwa z wyróżnieniem (ze średnią ocen co najmniej 4,75) zostały wręczone listy gratulacyjne. Najwyższe wyniki w nauce osiągnęli: Maria Junkier (kl. 4), Maria Otowicz (kl. 4), Mikołaj Matyjaszek (kl. 5), Michalina Dąbrowska (kl. 6), Arkadiusz Dwojacki (kl. 6), Marcel Klepa (kl. 6), Angelika Szarek (kl. 7), Zbigniew Deptuła (kl. 7), Klaudia Studzińska (kl. 7), Roksana Wiater (kl. 8) , Nikola Sawa (kl. 8) , Radosław Depta (kl. 8) , Natalia Placińska (kl. 8), Sylwester Stankiewicz (kl. 8) . Przyszedł też czas pożegnać kolejny rocznik absolwentów. W tym roku edukację w naszej szkole zakończyło 10. uczniów, których wychowawcą była pani Zuzanna Orylska. Wzruszenia w czasie pożegnalnych wystąpień nie kryli uczniowie, jak i nauczyciele. Po uroczystym ślubowaniu absolwentów odbyła się część artystyczna. Mimo że ostatni dzwonek już wybrzmiał, to po uroczystości jeszcze długo toczyły się rozmowy uczniów i nauczycieli, którzy życzyli sobie nawzajem udanego wypoczynku, dziękując sobie jednocześnie za kolejny wspólnie przeżyty rok.

Joomla Themes designed by Web Hosting Top